درباره ما

درباره کلینیک ما

جواني و زيبايي آرزوي ديرينه انسانها بوده است و از ديرباز انسان به دنبال يافتن راز جواني و زيبايي و دستيابي به اكسير جواني بوده است .ميل و علاقه به زيبايي همچنانكه در خداي متعال موجود است در انسان نيز كه مخلوق خداي متعال است وجود دارد.

به همين منظور برترين تجهيزات و فناوري هاي نوين مطرح پوست و زيبايي را بر طبق استانداردهاي FDA را گرد هم آوردايم و جمعي ازمجربترين پزشكان و متخصصان زيبايي را براي رساندن شما به آنچه ايده آلتان است به همكاري گرفته ايم و تخصص و تعهد را همواره سرلوحه كار خود قرار داده ايم .كلينـيك گلاریس با بيـش از يك دهه تجـربه از كاملـترين و مطـرح ترين مـراكز کاشت مو در كشــور مي باشـد و خـدمــات خـود را متمايز از ديگر رقبا ارائه مي نمايد.

تعدادی از ویژگی های کلینیک ما

کلینیک کاشت موی گلاریس معتبرترین و مجهزترین کلینیک کاشت موی ایران می باشد که سالها توانسته رضایت بیماران خود را در زمینه ی کاشت مو جلب نماید و زیبایی و جذابیت را به افراد متعددی بازگرداند.

  • کلینیک مدرن
  • پیشرفته ترین ابزار
  • پزشکان متخصص
  • مشاوره رایگان
  • جدیدترین تکنولوژی کاشت مو
  • ارائه ضمانت نامه کتبی

کلینیک گلاریس از دستگاه‌ها ، متدها و لوازم‌های پیشرفته در جهت رفع عوارض پوست و مو، استفاده می کند. از ویژگی های طلایی کاشت موی طبیعی با ابزارهای نوین در یک جلسه با تراکم بالا می باشد.

برترین خدمات را با کلینیک ما تجربه کنید

برخی از خدمات ما

کاشت ابرو طبیعی و دائمی با استفاده از جدیدترین تجهیزات و تکنولوژی، ابروهای پرپشت و زیبا را برای شما به ارمغان می آوریم.

هدف ما جلب رضایت بیماران و رساندن به بالاترین حد تراکم کاشت مو با استفاده از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا است.

در کلینیک گلاریس هدفمان کاشت ریش آقایان در یک جلسه درمانی با بالاترین تراکم ممکن که پوست صورت شما اجازه می‌دهد، است.

متخصصین ما در کلینیک گلاریس با استفاده از تکنیک‌های ایده‌آل کاشت مو، زیبایی و جذابت را برای بانوان عزیز فراهم می آوریم.

15
سال تجربه در گلاریس
درباره ما

کلینیک گلاریس دارای برترین کادر تکنیسین کاشت مو در ایران

خانم آجرلو تکنیسین مجرب کاشت مو می باشد . تمام کارهای مهم جراحی و پیوند مو توسط خود خانم آجرلو با بالاترین کیفیت و مناسبترین قیمت ارائه می شود .و تا به امروز توانسته زیبایی را به افراد زیادی بازگرداند.

راحله آجرلو

تکنیسین کاشت مو

ویژگی های ما

نمونه هایی از ویژگی های برتر
کلینیک ما

کلینیک مدرن

کلینیک کاشت موی گلاریس معتبرترین و مجهزترین کلینیک کاشت موی ایران می باشد که سالها توانسته رضایت بیماران خود را در زمینه ی کاشت مو جلب نماید و زیبایی و جذابیت را به افراد متعددی بازگرداند.

مشاوره رایگان آنلاین

آسودگی خاطر شما برای ما مهم است، بنابراین اولین مشاوره کاشت مو(آقایان، بانوان، کاشت ابرو و ریش) در کلینیک تخصصی دکتر آجرلو، کاملا رایگان است.

مشاوره رایگان حضوری

شما زیباجویان می توانید برای یافتن بهترین و مناسب ترین شیوه جراحی ، از مشاوره رایگان در تایم های مشخص شده شنبه، دوشنبه، چهارشنبه 15 الی 18 بعدازظهر به صورت حضوری در این کلینیک زیبایی بهره مند شوید.

    درخواست وقت ملاقات